Specjalizujemy się w rekrutowaniu pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji i Nepalu do branży produkcyjnej automotive.

Rozpatrzymy każdy wniosek – cenimy ludzi chętnych do pracy!

Zakres obowiązków
  • Praca stojąca, wymagająca zdolności manualnych i wysokiej sprawności fizycznej.
Wymagania
  • Sprawność fizyczna
  • Wymagana sprawność manualna
  • wiek <50 lat
Korzyści
  • praca w systemie 8 lub 12 godzinnym (w zależności od fabryki )
  • możliwość pracy w soboty
  • nie wymagamy doświadczenia
  • nie wymagamy wykształcenia
  • stawka 11 zł netto/h
  • zapewniamy zakwaterowanie i transport
  • legalna umowa zlecenie

Pracownik produkcji zagłówków do samochodów

WYMAGANIA

  • możliwość pracy przez 180 dni,
  • wymagana sprawność fizyczna
  • wymagana wysoka sprawność manualna
  • wiek do 50 lat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • łączenie substancji chemicznych z których powstaje pianka o określonym kształcie
  • obcinanie zbędnych elementów
  • profilowanie zagłówków do odpowiednich kształtów
  • naciąganie pokrowców
  • montaż systemu mocującego do zagłówka
  • sklejanie materiałów
  • kontrola jakości, umieszczanie etykiet i pakowanie do kartonów

WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • wynagrodzenie 2200 – 3300 zł netto
  • legalna umowa – zlecenie
  • praca na dwie zmiany od 6:00 do 14:00 lub od 14:00 do 22:00
  • 11 zł netto/h, w sobotę 20zł netto/h (max 2 soboty w miesiącu)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • premie min.300 zł (pod warunkiem wszystkich obecności i wyrobienia normy)

Pracownik produkcji linek sterujących do samochodów

WYMAGANIA

  • możliwość pracy przez 5-6 miesięcy

  • produkcja linek hamulcowych
  • produkcja linek do szyberdachu
  • produkcja linek do wlewu paliwa
  • produkcja ograniczników do drzwi
  • praca polega na dokładaniu poszczególnych elementów do linki sterującej
  • kontrola jakości

  • wynagrodzenie 2772 – 3100 zł netto
  • praca na dwie zmiany od 6:00 do 18:00 lub od 10:00 do 22:00
  • 11 zł netto/h
  • w sobotę można pracować 8h